• Kategorie
  • Szukaj
  • Mapy zdrapki

Mapy zdrapki to prawdziwy hit i wymarzony prezent dla każdego, kto kocha podróże. Internetowy sklep z fototapetami Daktyle.net wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje duże mapy świata w formie zdrapki do zdrapywania i zaznaczania w ten sposób miejsc, które odwiedziłeś. Mapa świata zdrapka to nie tylko inspirujący gadżet dla dwojga podróżników, ale także niekonwencjonalna dekoracja ściany w kuchni, sypialni czy salonie. Jeśli jeszcze nie zacząłeś zwiedzać Polski, Europy lub świata, to najwyższy czas, by zacząć. Otrzymana jako prezent mapa zdrapka to z pewnością wystarczająca motywacja, by odmienić wnętrza, ale i poszerzyć horyzonty.

 

Zdrapywalna mapa świata w wielu odsłonach

Niebieska, szara, złota czy brązowa - jaka mapa zdrapka trafi do Twojego mieszkania? Wszystko zależy od Ciebie - asortyment Daktyle.net oferuje różnorodne mapy zdrapki w wersji angielskiej, dzięki którym będziesz mógł na zawsze zapamiętać kraje, które odwiedziłeś, a także zaplanować kolejne wakacyjne przygody. Mapa zdrapka dla dwojga lub dla podróżnika singla
 pokryta jest specjalną laminowaną warstwą, co umożliwia zdrapywanie powierzchni odwiedzonych już państw. Co więcej, im więcej krajów zwiedziłeś, tym bardziej kolorowa będzie Twoja ścienna dekoracja. W komplecie znajdziesz także specjalny drewniany rysik do zdrapywania kolejnych miejsc oraz dodatkowe naklejki. Produkt w sposób realny odzwierciedla ukształtowanie lądów, wód i oceanów, dlatego może posłużyć także dzieciom podróżującym z rodzicami jako prawdziwa lekcja geografii. Na mapie można robić notatki, a później je zmazywać, co czyni z niej uniwersalny gadżet. Jeśli chcesz podbić świat, zrób to razem z Daktyle.net! 

Jak atrakcyjnie zaprezentować mapę zdrapkę?

Wysokiej jakości mapy zdrapki, wydrukowane w HD na fizelinowym płótnie, są wspaniałą pamiątką na wiele lat. Co zrobić, by wyglądało wyjątkowo efektownie? Możesz je powiesić:

  • bezpośrednio na ścianie, w formie plakatu,
  • na tablicy korkowej,
  • w ramie lub antyramie. 

Mapa zdrapka dla podróżnika to także wyjątkowy, zarazem praktyczny, niebanalny i oryginalnie zapakowany prezent, do którego możesz dodać autorską dedykację. Jeśli nie miałeś pomysłu na kreatywny upominek na każdą okazję, to właśnie go znalazłeś! Tego typu dekorację warto podarować na:

  • wieczór kawalerski lub panieński,
  • ślub,
  • urodziny.

Co zamiast mapy zdrapki? Fototapeta XXL!

Zdrapywalna mapa świata w formie plakatu nie jest dla Ciebie? Nie masz czasu na częste urlopy, a może nie zmierzasz wyjeżdżać za granicę z dziećmi, ale chciałbyś ozdobić ścianę niecodzienną dekoracją? Wybierz fototapety XXL, w tym fototapety z mapą świata XXL. W końcu wcale nie musisz znaleźć się na końcu świata, by mieć jego namiastkę we własnym domu!